Tereza Vanečková

dula, laktační poradkyně Mamila, lektorka kurzů nošení dětí v šátku, látková poradkyně Bamboolik

Terka je maminka 3 letní dětí, dvou synků a jedné princezny. Své děti nosila v šátku i nosítku a používala látkové plenky, má tedy více než 5 let osobních zkušeností a nespočet hodin strávila s klienty lektorováním. 

Jako certifikovaná laktační poradkyně Mamila Ti dokáže poradit s kojením, naučí Tě nosit děti v šátku či nosítku a to i dvojčata a umí Ti poradit jaké látkové plenky jsou pro Tebe a Tvé miminko ty nejvhodnější.

Terka Tě umí skvěle podpořit v rozhodnutí, nabídnout Ti různé varianty tak, aby byli všichni spokojení, je klidná a umí poslouchat.

Kurzy, které lektorka nabízí

Laktační poradenství

Individuální poradenství
V klidu Vašeho domova Vám poradím s kojením Vašeho miminka, mám zkušenosti i s dvojčátky, včetně praktických rad, zodpovím všechny otázky, které budete mít, ukážu správnou techniku a poradím s řešením nastalých potíží. I po poradenství jsem Vám k dispozici na telefonu či mailu.
450,-

Nošení dětí v šátku

Individuální poradenství
V klidu Vašeho domova Vás naučím základní i pokročilé úvazy, tandemové úvazy pro sourozence či dvojčata. Můžu Vám zapůjčit na vyzkoušení jeden z mých šátků, řekneme si základy ergonomického nošení dětí a na co dát pozor včetně praktických tipů.
450,-/750,-

Látkové poradenství

Individuální poradenství
Přemýšlíte nad látkovými plenkami, ale nevyznáte se v množství značek, druhů a nechcete pročítat nekonečné diskuze na internetu? Během schůzky Vám ukážu moderní látkové plenky, řekneme si, co vše je potřeba, jaké jsou výhody a nevýhody látkových plenek, jak se o ně starat aby Vám vydržely na další dítě a řeknu Vám i pár praktických tipů. Pomůžu Vám vybrat ty pravé plenky přímo pro vaši rodinu včetně objednání, doručení a následného poprodejního servisu.
250,-

Absolvované kurzy a semináře

Mamila o.z. kurz pro laktační poradkyně, certifikace 10.2.201810/2017 - 02/2018
Anna Pohořálková, kurz pro lektorky nošení dětí v šátku10/2017
Česká asociace dul - kurz pro porodní duly, certifikace 11.5.201809/2016 - 09/2017
Laktační poradkyně Bamboolik, vstupní školení, poté pravidelné školení 2*ročně07/2015

Chtěla bych moc poděkovat lektorce Tereze za obrovskou pomoc s úvazy mých dvojčat. Několik měsíců jsem váhala a zkoušela úvazy sama, ale tandemové nošení se prostě nedařilo. Nakonec jsem se rozhodla pro kurz a musím říct, že jsem to měla udělat dávno. Paní lektorka byla neuvěřitelně trpělivá (hlavně se mnou) a strávila s námi 2,5 hodiny. Ke konci jsem byla já i děti unavení, ale úvaz se nakonec podařil. Musím přiznat, že už jsem propadala zoufalství, že to asi nedám, ale paní lektorka mi po celou dobu dodávala sebevědomí a sílu. Od té doby každý den trénuji a daří se. Mám z toho velkou radost. Moc díky a přeji vám šikovnější žáky, než jsem byla já

Zuzana s Lucinkou a Mirečkem

Dulu Terku jsem se rozhodla oslovit po zjišťování mnoha informací o porodu, mimo jiné i o tom, jak je často nemocničním personálem veden. Během porodu jsem chtěla mít informovaného člověka na své straně. Na první schůzce mi odpověděla na mnoho mých otázek a dodala mi klid, který jsem potřebovala. Společně jsme také vypracovaly porodní přání. V čas porodu, kdy na mě přicházely kontrakce, mi ochotně odpovídala přes sms, ačkoliv byla hluboká noc. Nad ránem jsme se domluvily, že je čas vyrazit do porodnice. Po celou dobu probíhajícího porodu byla společně s mým manželem u mne a pomáhala mi urychlit porod různým cvičením. Po více než 10 hodinách jsem přivedla na svět krásnou dceru. I když to bylo velmi namáhavé, věřím, že nebýt duly, čas strávený v porodnici bych snášela mnohem hůře. Tímto bych chtěla Terce za sebe, mou dceru i manžela poděkovat, že nám pomohla překonat tyto náročné chvíle.

Lenka s manželem a Stellou

Kontakt

Telefon

+420 608 176 169

E-mail

dulaterka@gmail.com

Facebook

https://www.facebook.com/dulaTerka/