Den v rádiu!

Dnes jsem strávila velmi zajímavý den v našem hlavním městě. Konkrétně v budově Českého rozhlasu. Dostalo se mi totiž pozvání do pořadu „Automatky“, který má na svědomí sympatická maminka od dvouletého Kyliána – Barbora Sedláčková. 

Barbora se mi ozvala 1.4.2015. Takže jsem celý den čekala, až mi někdo zavolá a do sluchátka zařve „Apríl!“. On ale nikdo nezavolal. Ani druhý den nikdo nezavolal. To už jsem si říkala, že by už nebyl dobrý fór nechat mě sehnat hlídání pro holky, odjet do Prahy a hlásit se na recepci Rozhlasu. Tak jsem začala věřit, že je to realita a vygůglovala si pořad. Zjistila jsem, že přede mnou si Bára povídala s takovými esy jako je třeba Hanka Zemanová! Takže moje ego vyletělo někam stropem nahoru a myslím, že se ještě nezastavilo. 
Jako cože? Že bych fakt něco dělala správně? Že až tak, že by někoho mohlo zajímat si poslechnout můj příběh v rádiu? Bože, vždyť je tu tolik úžasných a úspěšných maminek, ke kterým vzhlížím, a ona si mezi těmi možnostmi vybere mě? 
Ne, že bych neměla velké plány a sny, ale nějak mě ohromuje, jak se všechno děje rychle. Ani ve snu by mě nenapadlo, že tři měsíce po tom, co jsem se začala blogu intenzivně věnovat, budu sedět na židličce v rádiu. Čekala jsem spíš, že budu mít velkou práci s propagací, že když sledovanost přesáhne za den stovku, tak si poplácám ramena a řeknu si „Well done, girl!“. Nebo spíš, že si budu psát „polotrapné“ články sobě do kapsy, bude je číst moje máma, aby neurazila a možná pár obětavých kamarádek.
Místo toho je sledovanost někde, kde jsem ji čekala tak po roce intenzivní propagace, což znamená, že se nemůžu „flákat“. Že do každého článku musím dát to nejlepší, co v tu chvíli můžu. Že mám obrovskou šanci plnit svoje sny a plány. A v neposlední řadě, že jsem snad poprvé v životě hluboce přesvědčená, že dělám něco, co má opravdu smysl a že jdu správnou cestou. (Doufám, že si to budou v pubertě myslet i moje děti..)

Plyne mi z toho jedna zásadní věc – když se OPRAVDU chce a když se věc dělá poctivě s dobrým úmyslem, tak to jde! Stačí nápad a odvaha se do něčeho pustit. Nebojte se jít za svými sny, ať jsou jakékoli, ten pocit za to stojí!

Bez čtenářů by to samozřejmě nešlo, takže moc děkuji všem, kteří se sem vrací! Budu se dál snažit dělat vše poctivě, aby vás to dál bavilo!
Příští středu v 18:00 laďte Wave..
PS: Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, jaká témata vás zajímají, čeho chcete vidět víc, pokusím se to zohlednit.
*Jantar*
Jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál! Budeme rádi!
Jantar Dandova
Maminka dvojčat, co se učí za pochodu a ráda se o ten proces dělí s ostatními. Snaží se o ekologický přístup k okolí, zdravý životní styl a celkově návrat k přírodě. Sem tam něco tvoří. Někdy se jí to daří, někdy ne. Na začátku roku 2015 založila blog Back on Trees a o svých pokusech píše veřejně. Pracuje jako lektorka nošení dětí a látková poradkyně, má vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Vítejte a bavte se!
  Smějte se, inspirujte se, pojďte si povídat v komentářích, chlubit se svými výrobky na Facebooku, žijte s námi a určitě nám dejte vědět, jak se vám tady líbí!
 • Co se děje u nás doma?
  Something is wrong.
  Instagram token error.
 • Vaše nejoblíbenější příspěvky
 • Co nám píší čtenáři?
 • Celá naše historie
  • 2018 (1)
  • 2017 (13)
  • 2016 (27)
  • 2015 (102)
 • Kde nás můžete vidět?
  300x250.jpg