Látková poradkyně
Rodičům pomáháme vyznat se v nabídce látkových plenek, umíme sestavit zvýhodněnou výbavičku na míru od narození až po nočník včetně příslušenství. K našim službám patří i pomoci při prvním přebalování a řešení jakýchkoli nesnází kdykoli během používání látkových plen. Váhavým rodičům dokážeme zajistit zapůjčení látkových plen k vyzkoušení. Pro rodinná centra či pořadatele akcí pro rodiče máme připraveny semináře a workshopy o zdravém přebalování nebo kurzy péče o miminko v látkových plenkách.
250 Kč

Nošení dětí

Maminkám i tatínkům usnadňujeme začátky nošení dětí v pohodlí jejich domova. S pomocí zkušené lektorky se mohou naučit nosit novorozená miminka i batolata a dokonce dvojčátka či sourozence najednou. Samozřejmostí je pomoc s výběrem šátku či nosítka a také možnost zapůjčení nebo zakoupení po kurzu. Pro rodinná centra nebo akce pro rodiče máme připravené povídání o tom proč a jak nosit své děti, ukázky vázání dětí a jednotlivých typů šátků či nosítek a také workshopy či skupinové kurzy.
Od 450 Kč
Plavání miminek
Přinášíme kurz pro kojence zaměřený na budování vztahu s vodou a rozvoj psychomotorického vývoje pomocí jejího přirozeného prostředí. Vše se odehrává v klidu a pohodlí domova. Miminko poznává vodu, posiluje a protahuje klíčové svalové skupiny a rozvíjí své dovednosti a přitom si užívá láskyplného dotyku svých rodičů. V rámci kurzu lze zakoupit jednotlivé lekce nebo ucelený výukový blok, jehož cílem je naučit rodiče cvičit s dětmi ve vodě samostatně.
Od 450 Kč