Látkové plenky bez starostí

Látková poradkyně

Ekologie

Zdraví

Úspora

Design

Dobrý pocit

Osobní konzultace

Rozhodujete se jaké plenky budete pro své dítě používat?

Zajímají vás látkové plenky ale ztrácíte se v nabídce? Tápete ve správné péči o plenky? Potřebujete poradit s přebalováním?

Během setkání vám naše lektorka představí různé plenkové systémy, budete si moci plenky osahat a sami si vyzkoušet přebalení na panence. Odpoví na všechny vaše otázky, poradí s údržbou a pomůže vám vybrat tu ideální sadu na míru přímo pro vás. 

  • Pomůžeme vám sestavit plenkovou výbavu na míru vašim potřebám. Záleží na mnoha faktorech, například jestli chcete používat výhradně látkové plenky nebo je kombinovat s jednorázovými, jestli se chystáte přebalovat jedno miminko, dvojčátka nebo současně dva sourozence. Možná vás používání látkových plenek oslovilo až v pozdějším období kvůli učení na nočník. Velkou roli pochopitelně hrají i vaše finanční představy.
  • Poradíme, jak doplnit stávající výbavičku, aby vám vyhovovala.
  • Plenky a veškeré doplňky pro přebalování dětí vám doručíme osobně.
  • Samozřejmostí je i možnost následné konzultace případných nezdarů po telefonu či emailem.
  • Pokud máte nějaké trable při přebalování, rády vám je pomůžeme vyřešit.
  • Spolupracujeme s českou firmou vyrábějící látkové plenky Bamboolik
0
Cena konzultace

Máte otázky?

Tereza Vanečková
Tereza Vanečková
Látková poradkyně Bamboolik

Od července roku 2015 působím jako látková poradkyně a jsem součástí týmu Bamboolik. Své vzdělání neustále doplňuji na pravidelných setkáních látkových poradkyň nebo na kurzech souvisejících s tématem. Látkové plenky jsem začala používat u nejstaršího syna v jeho cca roce, u prostřední dcery od příchodu z porodnice a u nejmladšího hned od narození a to až po nočník. Díky 5 letům nepřetržitého přebalování jsem vyzkoušela na svých dětech většinu dostupných systémů od čtvercových plen, kapsových či SIO až po plenky vše v jednom. Díky vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců dokážu maminkám poradit, jak látkové plenky správně používat, aby neomezovaly pohyb miminek a také jak s dětmi při přebalování šetrně zacházet.

Jana Mrkvičková
Jana Mrkvičková
Látková poradkyně Bamboolik

Látkové plenky používám od příchodu z první porodnice, tj. od října 2013.Mám osobní zkušenost s plenkami Bamboolik, Anavy, Petit Lulu, Katyv Baby, Imse Vimse, Tots Bots, Baby Lucy, Ella's House, Popolini, Majab a Unuo. Když se syn narodil v roce 2013, používala jsem také klasický novosklad ze čtvercových plen a vícevrstvé pleny na kalhotkový sklad. Sušila jsem na volno i v sušičce.

Bára Talavášková
Bára Talavášková
Látková poradkyně Bamboolik

Variant přebalování a značek látkových plen je mnoho a mnoho. Pro mne je to výzva a zábava v testování plenek. Vyzkoušeno mám skoro většinu plenek. Navíc v každém věku se varianty přebalování mění díky proporcím a pohyblivosti dítěte, proto v mé výbavě je mnoho typů, které ráda střídám. U plenek mne zajímá původ, materiál a také variabilita.

Naším partnerem v oblasti látkových plen je česká firma Bamboolik. V sortimentu vyráběném částečně v chráněných dílnách najdete promyšlené plenky a doplňky k přebalování a péči pro dítě. Společně měníme svět k lepšímu. Každý den.

Máte zájem o skupinový kurz či seminář na Vaší akci?