Region působení

Bydlím v Postřelmově, působím v okrese Šumperk v Olomouckém kraji.

Eva Šupčíková

laktační poradkyně MAMILA o.z., lektorka kurzů nošení dětí v šátku, instruktorka psychomotorického vývoje dětí, látková poradkyně Bamboolik, lektorka masáží dětí a kojenců, lektorka znakování a Montessori herny. V říjnu 2018 nastoupila do výcviku porodních dul

Evka je maminka dvou červnových dětí, Martínka narozeného v roce 2012 a Marušky narozené v roce 2017. Obě děti nosila a dceru stále nosí v šátku a nosítku, používá látkové plenky, kojí, masíruje s dětmi, znakuje a v přístupu k oběma dětem využívá prvky Montessori. Evka má pět let zkušeností jako lektorka, ještě o kousek více zkušeností jako maminka.

Eva Ti pomůže s jakýmkoliv problémem s kojením, naučí Tě nosit v šátku i ergonomickém nosítku, a to jak na břiše, tak na zádech či boku. Také Tě naučí vázat dvojčátka, orientuje se v problematice látkových plenek, proto Ti pomůže vybrat ty nejlepší právě pro Tebe a Tvé miminko. Poradí Ti v oblasti psychomotorického vývoje Tvého miminka, ukáže Ti, jak své miminko můžeš podpořit v tom, aby se vyvíjelo co nejlépe. 

Předností Evky je vysoká míra empatie a schopnosti podpořit a naslouchat, a proto pomoci přesně tam, kde je to potřeba a tak, jak je to právě potřeba.

Kurzy, které lektorka nabízí

Laktační poradenství

Individuální poradenství
V klidu vašeho domova Ti poradím s kojením Tvého miminka, mám zkušenosti i s dvojčátky, včetně praktických rad. Zodpovím všechny otázky, které budeš mít, ukážu správnou techniku a poradím s řešením nastalých potíží. I po poradenství jsem k dispozici na telefonu či mailu.
300,-/hodinu
Back on Trees

Nošení dětí v šátku

Individuální poradenství
V klidu vašeho domova Tě naučím základní i pokročilé úvazy, tandemové úvazy pro sourozence či dvojčata. Můžu zapůjčit na vyzkoušení jeden ze svých šátků, budeš znát základy ergonomického nošení dětí a na co dát pozor včetně praktických tipů.
Ceny v odkazu

Látkové poradenství

Individuální poradenství
Přemýšlíš nad látkovými plenkami, ale nevyznáš se v množství značek, druhů a nechceš pročítat nekonečné diskuze na internetu? Během schůzky vám ukážu moderní látkové plenky, řekneme si, co vše je potřeba, jaké jsou výhody a nevýhody látkových plenek, jak se o ně starat aby vám vydržely na další dítě a budete znát i pár praktických tipů. Pomůžu vybrat ty pravé plenky přímo pro vaši rodinu včetně objednání, doručení a následného poprodejního servisu.
250,-/poradenství

Zkušenosti klientů

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti se službami, které poskytuje Evča. Jako největší klad vidím jejich komplexnost. Ještě před porodem nám poskytla profesionální látkové poradenství v rámci firmy Bamboolik. Poté přijela k nám domů na individuální kurz šátkování, abych mohla své, tehdy zhruba třítýdenní, dítko co nejdříve nosit. Po šestinedělí jsme začali navštěvovat cvičení v šátku a cvičení pro rodiče a děti. Jsme tím pádem s Evčou v neustálém kontaktu a můžeme řešit i další věci, jako je konzultace ohledně látkování, či dotazy na správné dotažení úvazu při nošení nebo pochybnosti ohledně vývoje našich dětí. Jsem ráda, že jsem se setkala s člověkem, který má pro svou práci nejen odpovídající vzdělání, ale i zájem a zaujetí, díky čemuž se stává opravdovým profesionálem.

Pavlína Lakmayerová

Díky šátkování si teď dcerku užívám mnohem více. Obě jsme mnohem klidnější a já mám více času pro staršího syna. Moc děkuji Evě, že mi ukázala, jak správně navázat a že mě ve vázání podpoříla.

Radka

Kurz masáží byl pro mě a troufám si říct, že i pro mého, tehdy pětiměsíčního, Sebastienka velmi příjemnou a obohacující zkušeností. Kurz je vhodně koncipován do několika setkání, aby bylo možné osvojit si techniku masáží postupně a zároveň aby se usadily všechny nabité informace z oblasti aromaterapie, která se s masážemi pojí. Pro mě osobně byla tato oblast úplně neznámá a nyní si nedokážu představit, jak jsem bez všech těch voňavých olejů mohla existovat – jejich využívání se totiž stalo nedílnou součástí našeho každodenního života, stejně tak jako masáž samotná. Navíc se nám již aromaterapie osvědčila jako výborný pomocník při zdravotních potížích nejen Sebíka, ale i nás, rodičů – účinky jsme vyzkoušeli při rýmě, kašli, i bolesti v krku. Vážím si trpělivosti Evičky, kdy nám během kurzu vše několikrát ukazovala, vysvětlovala, zodpovídala všemožné dotazy, to vše s úsměvem, za vůně úžasných olejíčků a zvuku relaxační hudby – i proto jsou setkání uvolňující a zklidňující nejen pro miminka, ale i nás, maminky. Jsem moc vděčná za to, že díky kurzu si užíváme se Sebíkem ještě intenzivněji vzájemných chvil, síly doteků a hlazení. Že se skrze masáže učíme vnímat jeden druhého a ještě více se sbližujeme. A v neposlední řadě je velkou výhodou, že masáže se hodí nejen pro miminka. Tímto ještě jednou děkuji Evičce a kurz všem vřele doporučuji.

Aneta Černovská

Absolvované kurzy a semináře

Mamila o.z. kurz pro laktační poradkyně, certifikace únor 2016, další pokročilé školení10/2015 - 02/2016
Laktační liga, kurz pro laktační poradkyně10/2015
Rekvalifikační kurz pro instruktory psychomotorického vývoje11/2014 - 02/2015
Látková poradkyně Bamboolik, vstupní školení, poté pravidelné školení 2*ročně1/2014
Intenzivní kurz pro lektorky nošení v šátku5/2014
Lektorský výcvikový kurz masáže dětí a kojenců01-2014 - 02/2014

Kontaktovat lektorku