Region působení

Bydlí v Plzni,

působí v Plzeňském kraji a Praze

Jana Mrkvičková

látková poradkyně Bamboolik, lektorka kurzů nošení dětí v šátku, laktační poradkyně Laktační ligy a absolventka kurzů o přírodní kosmetice a aromaterapii pro období těhotenství, porodu a šestinedělí. Od ledna 2019 se chystá na kurz pro poporodní duly České asociace dul.

Jana má doma syna Filípka a dceru Janičku. Začínala s látkovým poradenstvím v roce 2014 jako jedna z prvních látkových poradkyň české firmy a výrobce látkových plenek Bamboolik. Vzhledem k tomu, že v pomoci nastávajícím rodičům našla své naplnění, brzy rozšířila svoji kvalifikaci o kurz pro lektorky nošení v šátku Aničky Pohořálkové a kurz laktačního poradenství Laktační ligy. Zajímá se a aktivně využívá příznivé účinky aromaterapie doma i v domácnostech svých klientů.

Na Janu se můžeš s důvěrou obrátit, pokud hledáš informace o látkových plenkách, chceš pomoci s kojením, nebo naučit, jak nosit své miminko v šátku či nosítku. Má zkušenosti nejen s jedním dítkem, ale naučí Tě také, jak nošení zvládnout s dvojčátky či sourozenci. Pomůže Ti zorientovat se ve světě éterických olejů a přírodní kosmetiky.

Jana vždy respektuje individuální potřeby každého, kdo za ní přichází.  Nejdříve si budete povídat o tom, jak to u Vás doma funguje a v čem vlastně hledáte pomoc, podporu a radu. Následně doporučí řešení na míru přímo konkrétní rodině. Vědomosti a zkušenosti čerpá nejen z kurzů, ale také z praxe. Používání látkových plen, nošení dětí, kojení i účinky aromaterapie a přírodní kosmetiky má otestovány na sobě a vlastních dětech. 

Kurzy, které lektorka nabízí

Laktační poradenství

Individuální poradenství
V klidu vašeho domova Ti poradím s kojením Tvého miminka, mám zkušenosti i s dvojčátky, včetně praktických rad. Zodpovím všechny otázky, které budeš mít, ukážu správnou techniku a poradím s řešením nastalých potíží. I po poradenství jsem k dispozici na telefonu či mailu.
450,-
Back on Trees

Nošení dětí v šátku

Individuální poradenství
V klidu vašeho domova Tě naučím základní i pokročilé úvazy, tandemové úvazy pro sourozence či dvojčata. Můžu zapůjčit na vyzkoušení jeden ze svých šátků, budeš znát základy ergonomického nošení dětí a na co dát pozor včetně praktických tipů.
Ceny v odkazu

Látkové poradenství

Individuální poradenství
Přemýšlíš nad látkovými plenkami, ale nevyznáš se v množství značek, druhů a nechceš pročítat nekonečné diskuze na internetu? Během schůzky vám ukážu moderní látkové plenky, řekneme si, co vše je potřeba, jaké jsou výhody a nevýhody látkových plenek, jak se o ně starat aby vám vydržely na další dítě a budete znát i pár praktických tipů. Pomůžu vybrat ty pravé plenky přímo pro vaši rodinu včetně objednání, doručení a následného poprodejního servisu.
250,-

Absolvované kurzy a semináře

Kurz výroby přírodní kosmetiky Adély Telekiové10/2018
Aromaterapie - Těhotenství, porod a šestinedělí u Veroniky Velehradské10/2018
Nobilis Tilia - Více než kosmetika, kurz o přírodní kosmetice05/2018
Laktační liga, kurz laktačního poradenství04/2018
Anna Pohořálková, kurz pro lektorky nošení dětí v šátku, certifikace 15.10.201703/2017
Látková poradkyně Bamboolik, vstupní školení, poté pravidelné školení 2*ročně10/2014

Zkušenosti klientů

Bambooliky jsem začala používat hned po propuštění z porodnice, teď jsou malé čtyři měsíce. Látkové pleny jsem chtěla vyzkoušet, abych zjistila, zda s nimi budu také spokojená. Díky pomoci látkové poradkyně Jany Mrkvičkové jsem si vybrala sadu přesně na míru. S ochotou a trpělivostí mi vše vysvětlila a ukázala všechny možné varianty z Bamboolikova systému. Nakonec jsme se rozhodli pro systém AI2, se kterým jsme naprosto spokojeni. Nemusíme řešit žádné opruzeniny, malá spinká spokojeně celou noc a kyčlíky jsou taky v pohodě. Nemuseli jsme dávat žádnou plenku navíc. Je pravdou, že s látkovými plenkami je narozdíl od jednorázových trochu práce, ale výsledek podle mě stojí za to - s pračkou a sušičkou je to brnkačka. 🙂

Veronika

Plenky Bamboolik používáme od ukončení šestinedělí a já i naše miminko jsme moc spokojení. V porovnání s papírovými plenkami mám pocit, že malá nemá tak zapařenou prdelku a celkově mám prostě lepší pocit z látkových plen. Je pravda, že mojí nejlepší kamarádkou se teď stala pračka, ale to se dá s klidem zvládnout a rodina mě od začátku s lakovými plenkami podporuje. Moje velké díky patří i látkové poradkyni Janě Mrkvičkové, která mi vše převedla, vysvětlila a pomohla mi sestavit nejvhodnější výbavičku pro naše miminko.

Spokojená maminka

Kontaktovat lektorku

O jakou lekci máte zájem?*