Nominace na Blogerku roku 2015 v kategorii Objev roku!!

Moji milí čtenáři, mám obrovskou radost, že někdo z vás nominoval můj blog na cenu Blogerka roku 2015!! Soutěžím v kategorii Objev roku pro blogy, které byly založené v roce 2015.
V lednu letošního roku (nebo v prosinci loňského), když jsem začínala psát první články, by mě ani ve snu nenapadlo, jakou „díru do světa“ s nimi udělám 🙂 Čekala jsem, že si články bude číst moje máma (ze slušnosti), možná pár oplodněných kamarádek a pak pár náhodných „gůglovačů“, kteří na sedmé stránce vyhledávání náhodou narazí na můj blog. Ale vy se sem vracíte! A z vašich vzkazů cítím, že dokonce rádi a že vás to baví! Děkuji, že mám pro koho psát a že tak nenecháváte můj mozek „na mateřské“ změknout na kaši!! 
Budu moc vděčná za vaše hlasy a za sdílení!! Hlasování probíhá do 30.10.2015. 
Hlasovat můžete zde, je nutné hlas potvrdit emailem (KLIK na obrázek):


Myslím, že je to ideální příležitost shrnout, co se od začátku roku 2015 podařilo:

 • Napsala a publikovala jsem celkem 84 článků počínaje recepty, přes nošení dětí, péči o miminka, DIY a dalších tipů a rad.
 • Tyhle články si přečetlo více než 150 000 lidí.
 • Každý den sem nakoukne zhruba 800 čtenářů.
 • Natočila, sestříhala a zveřejnila jsem 29 videí na svém kanálu YouTube.
 • Našla jsem dílnu, která pro vás zvládne ušít mé nápady za rozumnou cenu – najdete na Facebooku jako Tvoření – Ještěrky.
 • Byla jsem v rádiu 🙂

Nejpopulárnější jsou tyhle články:
 1. Půl roku bez šamponu
 2. Onbag – geniální batohotaška
 3. Už jedině barefoot!
 4. Ekologický anti-alergenní gel za desetikorunu
 5. Ekologický univerzální čistič za méně než korunu
 6. Dárky k prvním narozeninám
 7. Nošení dvojčat v šátku – proč nosit a jaké jsou možnosti
 8. Další tři měsíce bez šamponu: Marocký jíl
 9. Jak se nalíčit za 3 minuty – aneb konec modrých stínů v Čechách
 10. Jak v létě obléknout dítě do šátku?

Vcelku mě překvapilo, že většina z nich jsou ty, které jsem považovala spíše za „výplň“ trochu mimo hlavní téma (děti a domácnost). Od lednového startu se ale směřování blogu trochu upravilo a já se snažím čím dál tím víc vycházet vstříc vašemu vkusu a přáním.
Trochu mě mrzí, že „zapadly“ úplně první články, které podle mého ušetří spoustě maminek velká trápení:
Novorozenecká kolika: Karpova metoda (s videem, jak ji dělat, aby opravdu fungovala)
Nápadů je spousta, minimálně na další rok! V tuhle chvíli mám více či méně rozpracovaných 26 článků. Dva rozhovory s odborníky. Asi 7 DIY projektů, několik „šicích“, několik i pro nepřátele nitě a jehly. Pár tipů pro ekodomácnost nebo usnadnění života (s dětmi). Právě běží seriál „Co čekat, když čekáte dvojčata?“ a už je skoro dokončený 2. díl – porod. A také běží seriál s tipy na vánoční dárky vyrobené za pár korun zato se spoustou lásky. 
Nedokážu vám všem ani dost poděkovat, že jste mi pomohli dostat se až sem! Nezdráhejte si napsat o téma, které by vás zajímalo! 

Pokud by se podařilo vyhrát, tak by to bylo neskutečné! Tahle „práce“ mě neuvěřitelně baví a naplňuje a já věřím, že by mi výhra mohla otevřít další cesty a dveře a tím pádem bych se mohla blogu a podpoře maminek (hlavně dvojčátkových) věnovat mnohem intenzivněji. Je potřeba dát světu vědět, že i dvojčata se dají vychovávat „kontaktně“ s respektem a důvěrou, bez restrikcí a manipulace. A maminkám zvyšovat sebedůvěru na všech frontách. Dát jim vědět, že „v tom nejsou samy“.
!!!DĚKUJI VÁM VŠEM!!!

*Jantar*

Jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál! Budeme rádi!
Jantar Dandova
Maminka dvojčat, co se učí za pochodu a ráda se o ten proces dělí s ostatními. Snaží se o ekologický přístup k okolí, zdravý životní styl a celkově návrat k přírodě. Sem tam něco tvoří. Někdy se jí to daří, někdy ne. Na začátku roku 2015 založila blog Back on Trees a o svých pokusech píše veřejně. Pracuje jako lektorka nošení dětí a látková poradkyně, má vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Vítejte a bavte se!
  Smějte se, inspirujte se, pojďte si povídat v komentářích, chlubit se svými výrobky na Facebooku, žijte s námi a určitě nám dejte vědět, jak se vám tady líbí!
 • Co se děje u nás doma?
  Something is wrong.
  Instagram token error.
 • Vaše nejoblíbenější příspěvky
 • Co nám píší čtenáři?
 • Celá naše historie
  • 2018 (1)
  • 2017 (13)
  • 2016 (27)
  • 2015 (102)
 • Kde nás můžete vidět?
  300x250.jpg