Logo Back on Trees

Nové stránky Back on Trees a další novinky

Vítám vás na nových stránkách Back on Trees!

 

Back on Trees

Po téměř dvou letech nastal čas se posunout dál. Původní blog a jeho možnosti mi přestaly stačit a už mi to tam připadalo ošklivé. Takže jsem v průběhu listopadu pracovala na nových stránkách.

Proto se taky dlouho neobjevil žádný nový příspěvek. Neměla jsem zkrátka moc času, komplet celé jsem to totiž zvládla sama a jsem na sebe patřičně pyšná. Nebojte, mám spoustu článků v hlavě (během ozařování se toho moc dělat nedá, takže „píšu“) a už mě svrbí ruce a já se těším na to, jak jim to tady na nových stránkách bude slušet.

Je pravda, že kdybych nenarazila na šablonu Miowebu, tak bych to měla výrazně složitější a sama bych to zvládla jen těžko nebo za mnohem delší čas. Takhle to je jednoduché asi jako dělat něco v Powerpointu. Takže netřeba skládat poklony, jsem pořád stejně IT nepolíbená a programovat v html neumím 😀 Tohle zvládne každá blondýna.

Hlavním důvodem stěhování jste vy – čtenáři a fanoušci blogu. Chci pro vás nabízet víc, než mi původní blog umožňoval. Postupně to tu poroste a já doufám, že vás to bude bavit stejně jako mě! Nic vám ale neprozradím. Cha. Můžete tipovat!

Jestli mě nemoc něco naučila, tak to je nic neslibovat a nedávat si veřejné termíny, protože mě to stresuje a z toho neplyne nic dobrého 🙂

Co na novém Back on Trees najdete?

 • Měly by tu být všechny předchozí články. Možná někde budou chybět obrázky, nebo budou ošklivé (migrace neproběhla úplně jak bych si představovala), postupně to všechno opravím a taky články zaktualizuji (takové látkové plenky si o to říkají už hodně dlouho). Fotek je na blogu několik tisíc a tak mi to chvilku bude trvat, než to bude bez chyb. Moc mi pomůže, když mě na chyby upozorníte třeba komentářem pod článkem 🙂
 • Najdete zde nabídku individuálních kurzů látkových plen a nošení dětí
 • Najdete zde nabídku seminářů o nošení dětí nebo zdravém přebalování
 • Nově dokážeme zajistit prodejní stánek Bamboolik na vaši akci
 • A také vám můžeme zařídit půjčení novorozeneckých plenek
 • Připravili jsme Adventní slevovou akci s více než 20 partnery z řad českých firem a eshopů
 • Měly by se zde objevovat i Facebookové komentáře, takže by mělo jít komentovat i s fotografiemi! Ovšem to se musí nejdřív vyzkoušet 🙂

Říkáte si asi, že nic moc nového pod Sluncem..tohle znáte..

Co se vlastně změnilo?

Back on Trees už není one (wo)man show. To mě taky naučila nemoc. Že ve více lidech se to lépe táhne a že bych měla trochu zvolnit. Tým se rozrostl o dvě maminky dvojčátek, které bych vám ráda představila.

První z nich je Kristýna Světlíková.

Maminka Agátky a Bertíka (Bertík od Alberta ne od Huberta), okatých vysmátých dvojčátek, kterým za chvíli budou dva roky. A moje nejlepší kamarádka. Kristýna v tuhle chvíli zajišťuje všechno, co mě nebaví (hi). Pod tím si můžete představit třeba úřady a vůbec takové to papírování v pozadí. A taky za mě myslí. Je totiž spolehlivost sama (na rozdíl ode mě). A drží mě při zemi a připomíná mi aktuální úkoly, když lítám ve vizích budoucnosti. Do budoucna se její role bude rozšiřovat, až bude „backoffice“ více vytížená.

kristyna-svetlikova_sq

Druhá posila je Petra Blažková.

Maminka They a Vincenta, kterým je rok a třičtvrtě. Představte si, že Petra je moje úplně první klientka, kterou jsem učila nosit děti. Na ten kurz nikdy nezapomenu, bylo u nich tak fajn, že jsem k nim pro jistotu jela dvakrát 🙂 Naše cesty se znovu sešly a já jsem za to moc ráda! Zdraví mi nedovoluje osobně dělat individuální kurzy nošení dětí a Petra se nedávno stala lektorkou nošení dětí a já si myslím, že bude mnohem lepší než já! Takže veškeré kurzy pod hlavičkou Back on Trees od teď vede ona. Podrobnosti ke kurzům a workshopům o nošení děti se zde na stránkách objeví co nevidět.

Kromě toho je Petra taky moc šikovná se slovy, a tak tady budete tu a tam vídat i články z jejího pera. A chystáme spolu ještě další věci z oblasti poradenství pro ženy a maminky. Až přijde čas, všechno se dozvíte.

A pokud vás zajímá ještě další bezva projekt, který má Petra na svědomí, tak se mrkněte SEM. Jde o osobnostně rozvojová setkávání nazvaná Putování krajinou našeho ženství. Jsou o tom uvědomit si sebe, využít minulost, abychom se našly v přítomnosti a dokázaly hledět zpříma i do budoucna. První pásmo právě probíhá a mě moc mrzí, že jsem u toho nemohla být. Něco takového potřebuji jako sůl. Na další běh se moc těším, doufá, že mi neunikne kvůli druhé operaci! Pokud máte zájem se účastnit další série setkání, tak neváhejte a dejte LIKE FB stránce Putování krajinou našeho ženství, ať vám neutečou aktuality.

petra-blazkova_sq

A jestli nechcete přijít o důležité události tady na stránkách Back on Trees, máte hned několik možností, kde nás sledovat:

 • Přihlašte se k odběru newsletteru (úplně dole na stránce). Nebude chodit s každým novým příspěvkem, abych vám nezačala lézt na nervy. Budu o posílat pouze se zásadními novinkami a shrnutím posledních několika postů zhruba jednou za 14 dní.
 • Sledujte nás na FB (taky dole na stránce). Tam se dozvíte i drby z našeho rodinného života a z pozadí tvorby blogu, kterými se snažím neplevelit přímo na blogu. Sem se snažím přinášet pouze hodnotný obsah a ne kratičké informace typu „podívejte, jak to holkám dneska slušelo“ nebo „dneska jsem si pochutnala na tomhle čaji a taky jsem byla v kině“. Na Facebooku také zveřejňujeme akce, na kterých se můžeme potkat.
 • Sledujte náš Pinterest (ikonky vpravo). Tam najdete, kde se pro svou tvorbu inspiruji. Obvykle se dá odhadnout, co se chystá z toho, jaké Piny si na svou nástěnku špendlím 😉 Takže je to takové špiónské okénko.
 • Sledujte náš Instagram (ikonky vpravo). Tam to je hodně ze života. Momentky z milých chvilek. Pomalu mu přicházím na chuť.
 • Sledujte náš YouTube kanál (ikonky vpravo). Tam najdete jednak naše vlastní tutoriály na nošení dětí, ale také posbíranou sbírku téměř všech dostupných návodů na nošení dvojčat v angličtině. Něco málo ze života. Nejsem žádná youtůberka, ale postupně tam bude obsah také přibývat.
 • Google+ je tam jenom aby nechyběl 😀 Ten mi k srdci nepřirostl.

 

podpis_small

 

 

Jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál! Budeme rádi!
Jantar Dandova
Maminka dvojčat, co se učí za pochodu a ráda se o ten proces dělí s ostatními. Snaží se o ekologický přístup k okolí, zdravý životní styl a celkově návrat k přírodě. Sem tam něco tvoří. Někdy se jí to daří, někdy ne. Na začátku roku 2015 založila blog Back on Trees a o svých pokusech píše veřejně. Pracuje jako lektorka nošení dětí a látková poradkyně, má vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Vítejte a bavte se!
  Smějte se, inspirujte se, pojďte si povídat v komentářích, chlubit se svými výrobky na Facebooku, žijte s námi a určitě nám dejte vědět, jak se vám tady líbí!
 • Co se děje u nás doma?
  Something is wrong.
  Instagram token error.
 • Vaše nejoblíbenější příspěvky
 • Co nám píší čtenáři?
 • Celá naše historie
  • 2018 (1)
  • 2017 (13)
  • 2016 (27)
  • 2015 (102)
 • Kde nás můžete vidět?
  300x250.jpg