Poslední hodiny nejhezčího roku mého života..

Dneska v osm (a nějaké drobné) budou holčičky slavit rok. A napíšu tu otřepanou frázi: Ten čas tak letí! Rostou tak rychle! Před rokem neviděly, třepotaly nožkama a ručkama a mňoukaly (místo pláče) a dneska lezou tak, že jim nestačím, vidí všechno (především to, co úplně nepotřebuju, aby viděly), přidaly na decibelech a pro to, co teď občas produkují, už slovo pláč nestačí. Už jim to pořádně pálí a mě to fascinuje. Když potkávám lidi na procházkách a na dotaz na věk odpovídám, že jim bude rok, tak bez váhání reagují: „To máte to nejhorší za sebou..“. Tak já teda nevím..tohle byl nejlepší rok mého života (promiň, mami, promiň, tati, měli jsme úžasné dětství, ale asi to netrumfne..). Tak jestli tohle bylo to nejhorší a všechno další má být ještě lepší, tak přestávám mít depku ze třicítky a nemůžu se dočkat, co bude dál!! Čert vem vrásky, správný mámy je mít musí..od smíchu..

A tak přeju našim holčičkám, ať jsou dál zdravé, zvídavé, učí se a rostou, smějí se a mají radost z běžných věcí a když přijde slza, tak ať je vždycky rychle suchá a slibuju, že pro to udělám vše, co bude v mých silách!

Tady je krátký náhled do toho předchozího nádherného půl roku. Vzkaz pro rodiče, které to teprve čeká: ten čtvrtý kvartál je fakt maso, každý den ráno se probudíte a máte vyměněné dítě, které umí zase o kus víc a nepřestane vás překvapovat. Užívejte si každou minutu. A hodně točte a foťte, ten exkurz do minulosti je k nezaplacení..*Jantar*
Jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál! Budeme rádi!
Jantar Dandova
Maminka dvojčat, co se učí za pochodu a ráda se o ten proces dělí s ostatními. Snaží se o ekologický přístup k okolí, zdravý životní styl a celkově návrat k přírodě. Sem tam něco tvoří. Někdy se jí to daří, někdy ne. Na začátku roku 2015 založila blog Back on Trees a o svých pokusech píše veřejně. Pracuje jako lektorka nošení dětí a látková poradkyně, má vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců.
Komentáře
 1. Hraboška napsal:

  Krásně napsáno… až jsem se dojala, protože u nás je to v podstatě stejné, dort s jednou svíčkou se bude podávat příští neděli :-). A protože to už jednou za sebou mám (v září budeme sfoukávat ještě svíčky tři), tak můžu potvrdit – bude to čím dál lepší a zajímavější! 😉 Je fakt, že během toho prvního roku je ta změna snad největší, ale i ty další měsíce a roky stojí za to, i starší dcerka mě každým dnem překvapuje, co zase nového umí.
  A jinak – taky mám pocit, že ten poslední rok byl snad nejlepší, protože už ta mateřská radost byla dvojnásobná. Miluju chvilky, kdy mám v náručí obě holky a nevím, které dát pusu dřív; nebo když něco dělám a z druhé strany bytu slyším dvojitý hlasitý smích; nebo když se velká ségra stará o tu malou… Je to paráda.
  Johance a Rozárce přeju všechno nejlepší a těším se na další články, moc jsem si tenhle blog oblíbila 🙂

 2. Susu Sufik napsal:

  dvojčátkům vše nejlepší. A´t se holkám daří a krásně rostou a učí se. Ti mí raubíři slavili před pár dny dva roky. Takže přeju i pevné nervy, kupte kšíry a všechny věci odsuňte minimálně do metru osmdesát a poklopte židle, aby nemohly vylézt.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Vítejte a bavte se!
  Smějte se, inspirujte se, pojďte si povídat v komentářích, chlubit se svými výrobky na Facebooku, žijte s námi a určitě nám dejte vědět, jak se vám tady líbí!
 • Co se děje u nás doma?
  Something is wrong.
  Instagram token error.
 • Vaše nejoblíbenější příspěvky
 • Co nám píší čtenáři?
 • Celá naše historie
  • 2018 (1)
  • 2017 (13)
  • 2016 (27)
  • 2015 (102)
 • Kde nás můžete vidět?
  300x250.jpg