TIP: První kuchařská kniha i pro úplné mrňousky

Dva články týdně je poměrně málo (tedy pro čtenáře, pro mě je to až dost), tak jsem se rozhodla, že se budu snažit produkovat tři, přičemž jeden bude vždycky nějaký nenáročná krátká věc, třeba jako dneska tip na něco, co mě nadchlo. 

Já vím, že jsou holky ještě malé, ale přesto jsem neodolala a už mám předobjednanou tuhle knihu. Já si totiž přesně pamatuju, jak jsem jako malá chtěla vařit doopravdy a ne jen „jako“. Navíc jsem nedávno viděla Master Chef Junior, a tak plánuju, že mi holky v osmi letech uvaří jejich první Welington (vtip). Nicméně hodlám obrnit svoje nervy a do kuchyně je pustit co nejdřív a takhle knížka mi přesně hraje do karet: Kuchyně. Dětem vstup povolen.

Kniha má být plná jednoduchých a zdravých receptů a má za cíl zapojovat děti do přípravy jídla od nákupu potravin až po servírování na stůl. Jasně, že to můžu udělat i bez knížky, ale ona je tak krásně ilustrovaná. Obsahuje kartičky s potravinami, kuchyňským náčiním a tyhle kartičky se pak využívají přímo při vaření nebo se s nimi dá hrát spousta her, které jsou v knížce také popsané. Už se těším, až mi přijde. Pak napíšu podrobnější recenzi. Asi si říkáte, proč jsem s tím nepočkala a píšu o knížce už teď. Hlavně proto, že vím, že by se spoustě mých čtenářů líbila a že se dá předobjednat s 35% slevou na stránkách nakladatelství Jota, tak na tuhle možnost chci upozornit. Kuchařka vychází 3.6.2015.
*Jantar*
Jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál! Budeme rádi!
Jantar Dandova
Maminka dvojčat, co se učí za pochodu a ráda se o ten proces dělí s ostatními. Snaží se o ekologický přístup k okolí, zdravý životní styl a celkově návrat k přírodě. Sem tam něco tvoří. Někdy se jí to daří, někdy ne. Na začátku roku 2015 založila blog Back on Trees a o svých pokusech píše veřejně. Pracuje jako lektorka nošení dětí a látková poradkyně, má vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Vítejte a bavte se!
  Smějte se, inspirujte se, pojďte si povídat v komentářích, chlubit se svými výrobky na Facebooku, žijte s námi a určitě nám dejte vědět, jak se vám tady líbí!
 • Co se děje u nás doma?
  Something is wrong.
  Instagram token error.
 • Vaše nejoblíbenější příspěvky
 • Co nám píší čtenáři?
 • Celá naše historie
  • 2018 (1)
  • 2017 (13)
  • 2016 (27)
  • 2015 (102)
 • Kde nás můžete vidět?
  300x250.jpg