TOP 10 v anketě Blogerka roku 2016!

DÍKY VÁM VŠEM JSEM SE DOSTALA MEZI 10 NEJLEPŠÍCH BLOGŮ V ANKETĚ BLOGERKA ROKU!!! 

 blogerka-roku

Nemohla jsem tomu uvěřit, ale je to tak! Vy, fanoušci stránek Back on Trees jste mě dostali mezi deset nejlepších blogů roku 2016 v kategorii LIFE.

Když jsem to zjistila, tak jsem se málem připravila o vlastní maminku, kterou málem klepla pepka, když jsem vedle ní vykřikla „Ty vole!“. Emoce byly silnější než já, a tak se omlouvám za slovník. Holčičky se toho pochopitelně okamžitě chytly a pak ještě dlouho běhaly bytem a pokřikovaly tohle slovní spojení stále dokola.

Doopravdy jsem uvěřila, když mi přišla pozvánka na předávání cen v Karlínském divadle.
První příčku jsem neulovila, ale přes to jsem si moc užila večer bez tepláků. Připadala jsem si fakt krásná, byl to fajn pocit. Trochu mi to kazil fakt, že jsem byla o generaci jinde než polovina ostatních blogerů. Kdybychom si pospíšili, mohli by být spolužáci mých dětí. Nebýt rodičovských doprovodů nezletilých, tak si fakt připadám stará. Taky jsem tam trčela do výšky jak maják. To by mě při mých 170 cm nikdy nenapadlo, že se mi může stát.
Jsem ignorant, co se týče české populární scény, takže jsem většinu vystupujících interpretů viděla i slyšela poprvé. Díky tomu jsem odešla z divadla i trochu osvícenější (Rybičky 48 nejsou punková kapela?).
Společnost mi dělala moje báječná sestřička. Výbornou zábavu jsme si užily se selfie tyčí, které na místě rozdávali. Dobrých dvacet minut. Zvládly jsme pochopit teleskopickou funkci, umístit tam telefon. Umístěním do držátka ho vypnout (Hele, Pájo, to je divný, ten telefon se najednou vypnul..). To se tak stává, když se držátkem mačká tlačítko napájení. Taky jsme zvládly v telefonu nenajít samospoušť a neudělat ani jednu selfie. Možná jsme si měly odchytit některé z okolo pobíhajících dětí. Je mi jasné, že by nám dobře poradili.
Můžete posoudit, jak jsme zvládly „trés chic“.
blogerka-roku
Jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál! Budeme rádi!
Jantar Dandova
Maminka dvojčat, co se učí za pochodu a ráda se o ten proces dělí s ostatními. Snaží se o ekologický přístup k okolí, zdravý životní styl a celkově návrat k přírodě. Sem tam něco tvoří. Někdy se jí to daří, někdy ne. Na začátku roku 2015 založila blog Back on Trees a o svých pokusech píše veřejně. Pracuje jako lektorka nošení dětí a látková poradkyně, má vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Vítejte a bavte se!
  Smějte se, inspirujte se, pojďte si povídat v komentářích, chlubit se svými výrobky na Facebooku, žijte s námi a určitě nám dejte vědět, jak se vám tady líbí!
 • Co se děje u nás doma?
  Something is wrong.
  Instagram token error.
 • Vaše nejoblíbenější příspěvky
 • Co nám píší čtenáři?
 • Celá naše historie
  • 2018 (1)
  • 2017 (13)
  • 2016 (27)
  • 2015 (102)
 • Kde nás můžete vidět?
  300x250.jpg