Vánoční dárky: Inspirace z předchozích měsíců

Už nemám po kapsách další nové návody, ale pár použitelných se v průběhu roku už tady objevilo. Takže je shrnuji pro ty, kteří nemají čas procházet blog od A do Z (čti od 1.1.2015 do teď). A přidávám jednu bonusovou rychlovku.
Návody na vánoční dárky
Pro miminka i dospěláky můžete během malé chvilky vyrobit multifunkční tunel. Použít jde jako čepice na x způsobů, jako čelenka, nákrčník, jako nouzová pomůcka pro sběr hub (vyzkoušeno).
Teď přitvrdím s časovou náročností a představím „patnáctiminutovou“ čelenku do vlasů pro kamarádku, dceru, nebo prababičku. To je ideální doplněk nějakého většího „měkkého“ dárku.
Onbag se bude líbit každému, komu je klasická kabelka malá (takže každé normální ženské). Ideální doplněk pro „nosící“ maminky.

Milovníky voňavých papírových příběhů můžete potěšit obalem na knihu. Nikdo v metru pak nebude očumovat, co zrovna čtou 🙂


Všichni čas od času potřebují hřejivou „flašku“. A všichni nesnáší ten gumový povrch. Oblékněte termofor do nového. Ideální dárek pro zasloužilé generace.

Nespavce potěšte řešením ve formě „voňavého polštářku pro klidné spaní“. Doporučuji si předtím zjistit i případné alergie. Je to napěchované bylinkami a citlivá osoba by mohla zažít nepříjemné chvilky.

Pletařky se mohou pustit do jednoduchého turbanu pro malé parádnice. Uvedená velikost se dá poměrně bez problému nacpat na hlavu i rok a půl starým dětem.

A slíbená rychlovka je tady:

Techno podtácky pod skleničky a hrnečky.

Co potřebujete?

 • stará CDčka
 • lepidlo

A je to jednoduché – vezmete dvě céda, slepíte neblýskavými stranami k sobě a je to 🙂 Cha cha 🙂 Ale v našem bytě to vyloženě pasuje.

Hezké Vánoce!

 

Jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál! Budeme rádi!
Jantar Dandova
Maminka dvojčat, co se učí za pochodu a ráda se o ten proces dělí s ostatními. Snaží se o ekologický přístup k okolí, zdravý životní styl a celkově návrat k přírodě. Sem tam něco tvoří. Někdy se jí to daří, někdy ne. Na začátku roku 2015 založila blog Back on Trees a o svých pokusech píše veřejně. Pracuje jako lektorka nošení dětí a látková poradkyně, má vzdělání v oblasti psychomotorického vývoje kojenců.
Komentáře
 1. Anonymní napsal:

  Uaaa, to je výqět

 2. Anonymní napsal:

  Kreativite se meze nekladou. Ale nekdy by se mely…

 3. Anonymní napsal:

  Cédéčka jsou super, už vím, co udělám s manželovo sbírkou porna. 🙂

 4. Jsou lidé šťastní, spokojení,milující a v míru a pak ti nenaplnění, zakomplexovaní, závistiví tvorové, kteří si svou důležitost dokazují urážením a shazováním druhých. Vám bych radila, zaměřte se sami na sebe, je na čem pracovat a ne na nejapné komentáře.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Vítejte a bavte se!
  Smějte se, inspirujte se, pojďte si povídat v komentářích, chlubit se svými výrobky na Facebooku, žijte s námi a určitě nám dejte vědět, jak se vám tady líbí!
 • Co se děje u nás doma?
  Something is wrong.
  Instagram token error.
 • Vaše nejoblíbenější příspěvky
 • Co nám píší čtenáři?
 • Celá naše historie
  • 2018 (1)
  • 2017 (13)
  • 2016 (27)
  • 2015 (102)
 • Kde nás můžete vidět?
  300x250.jpg